Uudis

2022/23 hooaja veebruari etapil peeti 29 matši

Muay Thai Liiga

12.02.2023
2022/23 hooaja veebruari etapil peeti 29 matši

2022/23 hooaja veebruari etapil peeti 29 matši

Tallinnas, FFC spordisaalis peeti 11. veebruaril Eesti Muay Thai Liiga neljas etapp.

Matšid:

Lapsed, 3×1 min: 
Elisabeth Kirikal (8a, 30kg, KRVA) alistas Jasmia Silla (8a, 29kg, KRVA) 
Armin Suppi (28kg, KRVA) alistas Mario Petrovi (26.2kg, Paide Taipoksi klubi) 
German Leinštrep (37kg, KRVA) alistas Jakob Saksi (38.5kg, KRVA) 
Christopher Neithal (41,5kg, EAK) alistas Richard Saldini (43kg, KRVA) 

Kadetid, 3×1,5 min:
Martin Luige (45kg, SK Invicta) alistas Martti Kooviti (44kg, KRVA) 
Aimar Tohtsalu (55kg, SK Invicta) alistas Kaur Sibbuli (56,2kg, KRVA)
Richard Neithal (44,4kg, EAK) alistas Georg Kanistiku (47,9kg, KRVA) 
Andreas Christofer Gubinski (15a, 58kg, KRVA) alistas Danil Turilovi (13a, 56kg, Võitluskool) 
Jegor Tsybanov (57kg, Team Moisar) alistas Karl Martin Siiguri (60kg, Kondor Fight Club)
Siim Stenver Kirt (65kg, KRVA) alistas Robin Raua (65kg, SK Invicta)

Juuniorid, 3×2 min:
Angeliina Õunap (17a, 51kg, SK Invicta) aistas Mailiis Jürise (14a, 52kg, Kondor Fight Club)
Andreas Anderson (67,5kg KRVA) alistas Oskar Perelsteini (66kg, Team Astur)
Daniel Zarov (71kg, Team Astur) alistas Sten Kausi (72kg, Viimsi Tigers Gym)
Hugo Loit (74-76kg, KRVA) alistas Karl Taberlandi (75kg, KRVA) 
Jan Joosep Orgse (78kg, KRVA) alistas Karl Hendrik Reila (77kg, KRVA)
German Izjumov (81kg, Kondor Fight Club) alistas Sten Maripuu (81kg, Team Astur)

Seeniorid C-klass, 3×3 min:
Rebeca Rotberg (58,5kg, KRVA) alistas Karmen Patrisi Meistri (63,5kg, Tartu Taipoksi Klubi)
Carl Robert Öövel (72kg, SK Invicta) alistas Kaur-Erik Ööveli (73kg, Tartu Taipoksi Klubi)
Lisett Hansen (18a, 56kg, KRVA) alistas Cordelia Paapi (16a, 56,5kg, KRVA) 
Oleksander Korobka (18a, 57kg, Võitluskool) alistas Toomas Roosipuu (17a, 53kg, KRVA)
Merete Tarto (16a, 63kg, Võitluskool) alistas tehnilise nokaudiga Kati Elise Soikoneni (18a, 57kg, KRVA)
Gretel Tiivel (19a, 67kg, KRVA) alistas tehnilise nokaudiga Grete Kalveti (17a, 69kg, KRVA) 
Olivier Berte (67kg, KRVA) alistas Taavet Muhšulovi (63,5kg, Kondor Fight Club)
Olivier Heerink (84,7kg, KRVA) alistas Tanel Lempu (88,7kg, KRVA)
Markus Mittal (71,3kg, KRVA) alistas Gregor Uusvälja (71kg, KRVA)
Kaarel Kukk (75kg, KRVA) alistas Artjom Kadlubitski (71kg, Art of Boxing)
Matis Kalbus (75kg, Viimsi Tigers Gym) alistas Endrike Kääniku (75kg, SK Invicta)
Ken Kadakas (81kg, CombatLab) alistas Tarmo Heina (78-80kg, KRVA)
Derek Tints (79kg, Team Astur) alistas Trevon Peeki (79kg, KRVA)
Artur Bergmann (112kg, Võimla) alistas Richard Kesküla (99kg, KRVA)

Uudised

  • EMTF

    INTERVJUU | Hanna Aljasmäe: “Õnnetalismani mul ei ole. Teen trennis piisavalt tööd, et vastane võita.”

    Eile leidis aset Eesti Muay Thai Liiga viies etapp, kus püüdsime kinni ka särava n

    Vaata
  • Muay Thai Liiga

    Eesti Muay Thai Liiga 2023/24 hooaeg sai kireva lõpu

    Laupäeval leidis Arigato Spordikeskuses aset Eesti Muay Thai Liiga viies etapp. Äsja pe

    Vaata
  • Muay Thai Liiga

    Eesti Muay Thai Liiga viies etapp toimub juunis

    08. juunil 2024 toimub Arigato spordiklubis Eesti Muay Thai Liiga etapp. Tegemist on 2023/24 hooa

    Vaata