Uudis

Liiga hooaeg sai meeleoluka avalöögi

Muay Thai Liiga

15.10.2023
Liiga hooaeg sai meeleoluka avalöögi

Liiga hooaeg sai meeleoluka avalöögi

Eesti Muay Thai Liiga 2023/2024 hooaeg avati 14. oktoobril Arigato Spordikeskuses, kus peeti esimene etapp. Võistluspäev oli pikk ja väga tiheda ajagraafikuga, kokku peeti 45 matši.

Esimest korda Liiga ajaloos kanti tervet võistluspäeva live-ülekandega Youtube’is, et kõik huvilised saaksid oma lemmikutele kaasa elada. Lisaks live-ülekandele kommenteerisid juuniorite ja seeniorite matše Henry Rohtla ja Oskar Pärle. 

Hooaja avalööki käis vaatamas üle 350 inimese ning ülekannet jälgis kokku 3200 silmapaari.

2023/2024 hooaja avaetapi matšide tulemused olid järgmised:

Lapsed I (7-9a) 3x1min
Vadim Teplikov (23kg, Centurion) alistas Oliver Rei (33kg, KRVA) kohtunike ühehäälse otsusega 
Keven Vennal (33kg, KRVA) alistas Ratmir Artemjevi (32.5kg, Centurion) häältega 2:1 
Nikita Vysotskyi (32.5kg, KRVA) alistas Denero Kikase (32.5kg, KRVA) kohtunike ühehäälse otsusega 

Lapsed II (10-11a) 3x1min
Carmen Rei (43kg, KRVA) alistas Marleen Pirni (47kg, KRVA) kohtunike ühehäälse otsusega 
German Leinštrep (40kg, KRVA) alistas Sebastian Saksakulmu (40kg, KRVA) kohtunike ühehäälse otsusega 

Kadetid I (12-13a) 3×1,5min
Artjom Turilov (49kg, Võitluskool) alistas Kevin Sobolsi (46kg, Team Moisar) 
Akim Tsoi (55kg, KRVA) alistas Krevor Marcel Nõmme (48kg, Team Astur) kohtunike ühehäälse otsusega 
Kaur Sibbul (56kg, KRVA) alistas Georg Kanistiku (55kg, KRVA) kohtunike ühehäälse otsusega 
Grigori Bochkarev (54.2kg, KRVA) alistas Aleksander Marmori (55kg, KRVA) kohtunike ühehäälse otsusega
Villu Lassur (60kg, KRVA) alistas Robin Sindoneni (58kg, SK Invicta) häältega 2:1

Kadetid II (14-15a) 3x2min
Birgit Leesment (50kg, Golden South Gym) alistas Lisette Teiva (49.6kg, Tugev Tahe) häältega 2:1 
Robert Gussarov (51.4kg, Viimsi Tigers) alistas Illimar Nisamedtinovi (55.5kg, KRVA) tehnilise nokaudiga
Danil Turilov (58kg, Võitluskool) alistas Trevor Lillemägi (60kg, Viimsi Tigers) kohtunike ühehäälse otsusega 
Rolands Kozlovskis (67kg, Golden South Gym) alistas Kevin Kiviselja (67kg, MMAces) kohtunike ühehäälse otsusega 
Reio Romeo Lepik (71kg, Viljandi TPK) alistas Henri Hiie (69kg, KRVA) tehnilise nokaudiga 
Ander Schmidt (71kg, Viimsi Tigers) alistas Indrek Maasika (69.5kg, Võitluskool) kohtunike ühehäälse otsusega 
Sanders Englund (72kg, Võitluskool) alistas Rasmus Rästa (73kg, Golden South Gym) kohtunike ühehäälse otsusega

Juuniorid (16-17a) 3x2min
Sten Kaus (71kg, Viimsi Tigers Gym) alistas Risto Mederi (71kg, Tugev Tahe) kohtunike ühehäälse otsusega 
Janari Stolts (74kg, SK Invicta) alistas Gregor Trofimovi (75kg, Kose Leegion) tehnilise nokaudiga 
Nikita Radzevicius (74.2kg, Garant) alistas Karl Varese (75kg, Mosa Muay Thai) tehnilise nokaudiga 
Kaarel Gustav Männaste (80.1kg, KRVA) alistas Ruben Pärna (79.9kg, KRVA) tehnilise nokaudiga 
Andreas Toomel (93kg, Tugev Tahe) alistas Nikolai Liutyki (103kg, Fighting Club Kondor) häältega 2:1

Seeniorid (+18a) 3x3min 
Mart Lehtma (85kg, Poksiklubi Kalev) alistas Jegor Rozanovi (84kg, Garant) tehnilise nokaudiga
Merete Tarto (64kg, FC Kondor) alistas Killu Raja (59.4kg, KRVA) tehnilise nokaudiga 
Dmytro Liubota (66kg, Poksiklubi Kalev) alistas Tanuj Kattamanchi (67kg, KRVA) kohtunike ühehäälse otsusega 
Siim Stenver Kirt (67kg, KRVA) alistas Tauri Kivisilla (65.8kg, MMAces) kohtunike ühehäälse otsusega 
Angeliina Õunapi (64kg, SK Invicta) alistas Irina Lozavenko (54kg, Tugev Tahe) tehnilise nokaudiga 
Aisel Agajeva (60kg, Garant) alistas Margret Help (62kg, KRVA) kohtunike ühehäälse otsusega
Toomas Roosipuu (56kg, KRVA) alistas Artur Tomson (SK Invicta) nokaudiga 
Silver Tagu (57kg, SK Invicta) alistas Oleksandr Korobka (Võitluskool) kohtunike ühehäälse otsusega 
Andero Toomik (63.5kg, KRVA) alistas Oleksandr Kutakovi (62.5kg, FC Kondor) häältega 2:1 
Rasmus Ronin Jõgi (67kg, FC Kondor) alistas Haji Daud Pirimovi (63.5kg, Garant) nokaudiga 
Oskar Perelstein (68kg, Team Astur) alistas Joosep Tomsoni (66kg, MMAces) kohtunike ühehäälse otsusega
Randel Vaiksalu (70kg, Võitluskool) alistas Daniil Javorski (68kg, Centurion) kohtunike ühehäälse otsusega
Daniel Zarov (73kg, Team Astur) alistas Marek Zitski (69kg, Garant) kohtunike ühehäälse otsusega 
Künter Suve (73kg, Leader) alistas Eigo Grüneri (60.5kg, Kondor) kohtunike ühehäälse otsusega
Valner Väino (73kg, KRVA) alistas Josia Wütrichi (71kg, Kondor) häältega 2:1 
Oliver Lehtsaar (75kg, SK Invicta) alistas Freddy Valliste (76kg, Team Astur) häältega 2:1 
Siim Ambus (75kg, Leegion) alistas Andrias Assini (74kg, SK Invicta) tehnilise nokaudiga
Mattias Muuk-Adrat (76kg, Viimsi Tigers) alistas Carl Robert Sooviku (75kg, SK Invicta) häältega 2:1 
Sander Kütt (81kg, KRVA) alistas Kaspar Johannes Pärteli (78kg, CombatLab) kohtunike ühehäälse otsusega
Tarmo Hein (79kg, KRVA) alistas Hendrik Kivisoo (80kg, Tiim Kibus) kohtunike ühehäälse otsusega
Martin Kiisla (79kg, Garant) alistas Mario Lomanni (81kg, Spordiklubi Imperial) häältega 2:1
Uno Andreas Tavast (90kg, KRVA) alistas Hanori Ortuse (95kg, Tiim Kibus) nokaudiga

Semipro Seeniorid 3x3min
Oleh Tretiakov (93kg, Storm) alistas Kenneth Simsoni (93kg, MMAces) kohtunike ühehäälse otsusega

Uudised

  • EMTF

    INTERVJUU | Hanna Aljasmäe: “Õnnetalismani mul ei ole. Teen trennis piisavalt tööd, et vastane võita.”

    Eile leidis aset Eesti Muay Thai Liiga viies etapp, kus püüdsime kinni ka särava n

    Vaata
  • Muay Thai Liiga

    Eesti Muay Thai Liiga 2023/24 hooaeg sai kireva lõpu

    Laupäeval leidis Arigato Spordikeskuses aset Eesti Muay Thai Liiga viies etapp. Äsja pe

    Vaata
  • Muay Thai Liiga

    Eesti Muay Thai Liiga viies etapp toimub juunis

    08. juunil 2024 toimub Arigato spordiklubis Eesti Muay Thai Liiga etapp. Tegemist on 2023/24 hooa

    Vaata