Oliver Rei
Klubi: KRVA
Treener: Kevin Renno
28 : 29
Winner
chess-rook
Matš nr: 1
Vanuse klass: 7
Vadim Teplikov
Klubi: Centurion
Treener: Aleksandr Danšin
Ruudi Kuusmann
Klubi: SAKU Võitluskool
Treener: Oskar Künnapuu
27 : 30
Winner
chess-rook
Matš nr: 2
Vanuse klass: 9
Mihail Malinin
Klubi: Leader Muay Thai Klubi
Treener: Aleksei Kurdin
Sebastian Paasik
Klubi: MMAces
Treener: Wanchana Wilaiphut
27 : 30
Winner
chess-rook
Matš nr: 4
Vanuse klass: 9
Sebastian Saksakulm
Klubi: KRVA
Treener: Uno Andreas Tavast
Daren Paidre
Klubi: KRVA
Treener: Uno Andreas Tavast
30 : 27
chess-rook
Winner
Matš nr: 5
Vanuse klass: 9
Artur Novoševski
Klubi: Centurion
Treener: Aleksandr Danšin
Mihail Malinin
Klubi: Leader Muay Thai Klubi
Treener: Aleksei Kurdin
30 : 27
chess-rook
Winner
Matš nr: 6
Vanuse klass: 7
Danila Posternak
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Vladimir Velitško
Artur Nikolajev
Klubi: SAKU Võitluskool
Treener: Oskar Künnapuu
27 : 30
Winner
chess-rook
Matš nr: 7
Vanuse klass: 10-11
Cris Vodolaztšenko
Klubi: MMAces
Treener:
Timur Zatsepilin
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Vladimir Velitško
27 : 30
Winner
chess-rook
Matš nr: 8
Vanuse klass: 10-11
Nikita Vysotskyi
Klubi: KRVA
Treener: Kevin Renno
Vlada Spitsõna
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Vladimir Velitško
30 : 27
chess-rook
Winner
Matš nr: 10
Vanuse klass: 12-13
Valerija Kirik
Klubi: Spordiklubi Konkiro
Treener: Sergei Timofejev
Nikol Dmitrijeva
Klubi: Leader Muay Thai Klubi
Treener: Aleksei Kurdin
28 : 29
Winner
chess-rook
Matš nr: 11
Vanuse klass: 12-13
Hanna Aljasmäe
Klubi: Leader Muay Thai Klubi
Treener: Aleksei Kurdin
Richard Böttker
Klubi: Tank
Treener: Ardo Rakaselg
30 : 27
chess-rook
Winner
Matš nr: 12
Vanuse klass: 12-13
Even Papanov
Klubi: KRVA
Treener: Kevin Renno
Krevor Marcel Nõmme
Klubi: Team Astur
Treener: Maikel Astur
chess-rook
KOH
Matš nr: 13
Vanuse klass: 12-13
Maks Kubetskis
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Vladimir Velitško
Kaspar Tursman
Klubi: SAKU Võitluskool
Treener: Oskar Künnapuu
28 : 29
Winner
chess-rook
Matš nr: 14
Vanuse klass: 12-13
Grigori Bochkarev
Klubi: KRVA
Treener: Kevin Renno
Oliver Tamm
Klubi: Viimsi Tigers Gym
Treener: Karl Margus Haud
29 : 28
chess-rook
Winner
Matš nr: 15
Vanuse klass: 12-13
Artjom Turilov
Klubi: SAKU Võitluskool
Treener: Oskar Künnapuu
Robin Len
Klubi: Spordiklubi Imperial
Treener: Nils Joonas Põldme
27 : 30
Winner
chess-rook
Matš nr: 16
Vanuse klass: 12-13
Trevor Johann Meister
Klubi: SAKU Võitluskool
Treener: Markus Soom
Georg Kanistik
Klubi: KRVA
Treener: Uno Andreas Tavast
29 : 28
chess-rook
Winner
Matš nr: 17
Vanuse klass: 12-13
Villu Lassur
Klubi: KRVA
Treener: Kevin Renno
Revil Voit
Klubi: Leader Muay Thai Klubi
Treener: Aleksei Kurdin
28 : 29
Winner
chess-rook
Matš nr: 18
Vanuse klass: 12-13
Arhip Paramonov
Klubi: Leader Muay Thai Klubi
Treener: Aleksei Kurdin
Karl-Lukas Murumets
Klubi: KRVA
Treener: Kevin Renno
30 : 27
chess-rook
Winner
Matš nr: 19
Vanuse klass: 12-13
Caspar Kunder
Klubi: Viimsi Tigers Gym
Treener: Karl Margus Haud
Mark Toivokainen
Klubi: Leader Muay Thai Klubi
Treener: Aleksei Kurdin
30 : 27
chess-rook
Winner
Matš nr: 20
Vanuse klass: 12-13
Aleksei Russakov
Klubi: Centurion
Treener: Aleksandr Danšin
Eliise Kõrgessaar
Klubi: Team Moisar
Treener: Markko Moisar
30 : 27
chess-rook
Winner
Matš nr: 21
Vanuse klass: 14-15
Lilia Orekhova
Klubi: Spordiklubi Konkiro
Treener: Sergei Timofejev
Polina Suvorova
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Vladimir Velitško
27 : 30
Winner
chess-rook
Matš nr: 22
Vanuse klass: 14-15
Carmel Tambrikas
Klubi: KRVA
Treener: Kristo Männistu
Aleksander Nigul
Klubi: Team Moisar
Treener: Markko Moisar
29 : 28
chess-rook
Winner
Matš nr: 23
Vanuse klass: 14-15
Jakob Parts
Klubi: KRVA
Treener: Kongpen Mongkon
Ander Schmidt
Klubi: Viimsi Tigers Gym
Treener: Karl Margus Haud
chess-rook
TKO
Matš nr: 24
Vanuse klass: 14-15
Indrek Maasikas
Klubi: SAKU Võitluskool
Treener: Markus Soom
Johannes Lina
Klubi: PAIDE TAIPOKSI KLUBI
Treener: Kajar Viitkin
27 : 30
Winner
chess-rook
Matš nr: 25
Vanuse klass: 14-15
Robert Rebane
Klubi: MMAces
Treener: Wanchana Wilaiphut
Kaur Sibbul
Klubi: KRVA
Treener: Kevin Renno
30 : 27
chess-rook
Winner
Matš nr: 26
Vanuse klass: 14-15
Robert Gussarov
Klubi: Viimsi Tigers Gym
Treener: Karl Margus Haud
Robert Ruukholm
Klubi: Viimsi Tigers Gym
Treener: Karl Margus Haud
28 : 29
Winner
chess-rook
Matš nr: 27
Vanuse klass: 14-15
Savelijs Fokins
Klubi: Kondor Fight Club
Treener: Harri Kirss
Arti Heinsalu
Klubi: MMAces
Treener: Wanchana Wilaiphut
26 : 29
Winner
chess-rook
Matš nr: 28
Vanuse klass: 14-15
Karl-Markus Melnits
Klubi: Spordiklubi Invicta
Treener: Henri Hiiemäe
Kristen Niit
Klubi: Kondor Fight Club
Treener: Ringo Tipp
27 : 30
Winner
chess-rook
Matš nr: 29
Vanuse klass: 14-15
Nikita Kalinin
Klubi: Spordiklubi Konkiro
Treener: Sergei Timofejev
Martin Murumäe
Klubi: KRVA
Treener: Uno Andreas Tavast
29 : 28
chess-rook
Winner
Matš nr: 30
Vanuse klass: 14-15
Danylo Chornyi
Klubi: Centurion
Treener: Aleksandr Danšin
Eliise Markus
Klubi: Rapla Muay Thai Gym
Treener: Ander Mürkhain
27 : 30
Winner
chess-rook
Matš nr: 31
Vanuse klass: 16-17
Anna-Liisa Kristovald
Klubi: KRVA
Treener: Kongpen Mongkon
Rolands Kozlovskis
Klubi: Golden South Gym
Treener: Kimmo Känd
27 : 30
Winner
chess-rook
Matš nr: 32
Vanuse klass: 16-17
Kristjan Leesalu
Klubi: Team Astur
Treener: Maikel Astur
Dmitri Kopõlov
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Sergei Vinokurov
chess-rook
TKO
Matš nr: 33
Vanuse klass: 16-17
Romen Lohu
Klubi: MMAces
Treener: Wanchana Wilaiphut
Danil Turilov
Klubi: SAKU Võitluskool
Treener: Oskar Künnapuu
30 : 27
chess-rook
Winner
Matš nr: 34
Vanuse klass: 16-17
Yehor Tsybanov
Klubi: Team Moisar
Treener: Markko Moisar
Sanders Englund
Klubi: SAKU Võitluskool
Treener: Markus Soom
27 : 30
Winner
chess-rook
Matš nr: 35
Vanuse klass: 16-17
Nikita Radzevicius
Klubi: Spordiklubi Invicta
Treener: Henri Hiiemäe
Keimo Kari
Klubi: KRVA
Treener: Mongkon Kongpan
30 : 27
chess-rook
Winner
Matš nr: 36
Vanuse klass: 16-17
Artjom Kravtsenko
Klubi: Spordiklubi Konkiro
Treener: Sergei Timofejev
Roger Aug
Klubi: Team Moisar
Treener: Markko Moisar
27 : 30
Winner
chess-rook
Matš nr: 37
Vanuse klass: 16-17
Bruno Jarvik
Klubi: Viimsi Tigers Gym
Treener: Karl Margus Haud
Maiko Hermsalu
Klubi: KRVA
Treener: Mongkon Kongpan
30 : 27
chess-rook
Winner
Matš nr: 38
Vanuse klass: 16-17
Kõue Mõis
Klubi: MMAces
Treener: Wanchana Wilaiphut
Aleksandr Metlitski
Klubi: Spordiklubi Konkiro
Treener: Sergei Timofejev
29 : 28
chess-rook
Winner
Matš nr: 39
Vanuse klass: 16-17
Tauri Kivisilla
Klubi: Spordiklubi Tugev Tahe
Treener: Villu Nurmoja
Kren-Rico Palumets
Klubi: Team Moisar
Treener: Markko Moisar
28 : 29
Winner
chess-rook
Matš nr: 40
Vanuse klass: 16-17
Mikk Oskar Eber
Klubi: SAKU Võitluskool
Treener: Markus Soom
Oskar Dorbek
Klubi: Team Astur
Treener: Maikel Astur
chess-rook
KOH
Matš nr: 41
Vanuse klass: 16-17
Karl Sander Saia
Klubi: Tank
Treener: Ardo Rakaselg
Janari Stolts
Klubi: Spordiklubi Invicta
Treener: Olavi-Tanel Kask
chess-rook
KOH
Matš nr: 42
Vanuse klass: 16-17
Sergei Tchihachov
Klubi: Centurion
Treener: Aleksandr Danšin
Egor Drapanauskas
Klubi: Leader Muay Thai Klubi
Treener: Aleksei Kurdin
29 : 28
chess-rook
Winner
Matš nr: 44
Vanuse klass: 16-17
Nykolai Liutyk
Klubi: Kondor Fight Club
Treener: Ringo Tipp
Mehmet Joel Parlat
Klubi: KRVA
Treener: Kongpen Mongkon
27 : 30
Winner
chess-rook
Matš nr: 45
Vanuse klass: 18+
Olavi-Tanel Kask
Klubi: Spordiklubi Invicta
Treener: Henri Hiiemäe
Kevin Ruusmaa
Klubi: KRVA
Treener: Kongpen Mongkon
chess-rook
KOH
Matš nr: 46
Vanuse klass: 16-17
Thomas Sägi
Klubi: Poksiklubi Kalev
Treener:
Andreas Christofer Gubinski
Klubi: KRVA
Treener: Kevin Renno
27 : 30
Winner
chess-rook
Matš nr: 47
Vanuse klass: 16-17
Aleksandr Kulikov
Klubi: Centurion
Treener: Aleksandr Danšin
Dmytro Liubota
Klubi: Poksiklubi Kalev
Treener: jüri aboltõn
KOB
chess-rook
Matš nr: 48
Vanuse klass: 18+
Karol-Kenneth Lootus
Klubi: Spordiklubi Invicta
Treener: Henri Hiiemäe
Annabel Liivak
Klubi: Spordiklubi Tugev Tahe
Treener: Villu Nurmoja
27 : 30
Winner
chess-rook
Matš nr: 49
Vanuse klass: 18+
Carolin Vaiksalu
Klubi: SAKU Võitluskool
Treener: Oskar Künnapuu
Gunnar Kanter
Klubi: Rapla Muay Thai Gym
Treener: Ander Mürkhain
30 : 27
chess-rook
Winner
Matš nr: 50
Vanuse klass: 18+
Artur Makarov
Klubi: Poksiklubi Kalev
Treener:
Artur Tomson
Klubi: Spordiklubi Invicta
Treener: Henri Hiiemäe
TKO
chess-rook
Matš nr: 51
Vanuse klass: 18+
Kevin Vaas
Klubi: Võitlusspordiklubi Combat Lab
Treener: Georgi Abolõmov
Martin Kosubenko
Klubi: Rapla Muay Thai Gym
Treener: Ander Mürkhain
28 : 29
Winner
chess-rook
Matš nr: 52
Vanuse klass: 18+
Andrei Ovcherenko
Klubi: Leader Muay Thai Klubi
Treener: Aleksei Kurdin
Sofia Safronova
Klubi: KRVA
Treener: Uno Andreas Tavast
29 : 28
chess-rook
Winner
Matš nr: 53
Vanuse klass: 18+
Maria Merits
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Aleksandr Biba
Andreas Anderson
Klubi: KRVA
Treener: Kevin Renno
28 : 29
Winner
chess-rook
Matš nr: 54
Vanuse klass: 18+
Künter Suve
Klubi: Spordiklubi Invicta
Treener: Henri Hiiemäe
Sten Kaus
Klubi: Viimsi Tigers Gym
Treener: Karl Margus Haud
29 : 28
chess-rook
Winner
Matš nr: 55
Vanuse klass: 18+
Oliver Lehtsaar
Klubi: Spordiklubi Invicta
Treener: Henri Hiiemäe
Ott Older
Klubi: SAKU Võitluskool
Treener: Markus Soom
28 : 29
Winner
chess-rook
Matš nr: 56
Vanuse klass: 18+
Kaspar Kärner
Klubi: Tank
Treener: Ardo Rakaselg
Rasmus Länik
Klubi: KRVA
Treener: Kongpen Mongkon
28 : 29
Winner
chess-rook
Matš nr: 57
Vanuse klass: 18+
Sten Mänd
Klubi: MMAces
Treener: Wanchana Wilaiphut
Aleksander Krapp
Klubi: Spordiklubi Invicta
Treener: Henri Hiiemäe
29 : 28
chess-rook
Winner
Matš nr: 58
Vanuse klass: 18+
Silver Salonen
Klubi: Spordiklubi Imperial
Treener: Nils Joonas Põldme
Vitali Nikolajev
Klubi: Team Astur
Treener: Maikel Astur
TKO
chess-rook
Matš nr: 59
Vanuse klass: 18+
Jevgeni Ivanov
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Aleksandr Biba
Leonid Jeršov
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Aleksandr Biba
30 : 27
chess-rook
Winner
Matš nr: 60
Vanuse klass: 18+
Riivo Reinvart
Klubi: KRVA
Treener: Hannes Ilmjärv
Eduard Gorškov
Klubi: KRVA
Treener: Astrid Johanna Grents
29 : 28
chess-rook
Winner
Matš nr: 61
Vanuse klass: 18+
Marko Nurk
Klubi: Team Moisar
Treener: Markko Moisar
Karl-Kristo Norvet
Klubi: Spordiklubi Imperial
Treener: Nils Joonas Põldme
30 : 27
chess-rook
Winner
Matš nr: 62
Vanuse klass: 18+
Ivar Lembke
Klubi: Tank
Treener: Ardo Rakaselg
Meiro Kohv
Klubi: Spordiklubi Invicta
Treener: Henri Hiiemäe
27 : 30
Winner
chess-rook
Matš nr: 63
Vanuse klass: 18+
Pavel Škurenko
Klubi: Spordiklubi Garant
Treener: Igor Šinkevitš
Tarmo Hein
Klubi: KRVA
Treener: Hannes Ilmjärv
30 : 27
chess-rook
Winner
Matš nr: 64
Vanuse klass: 18+
Kevin Remmelgas
Klubi: PAIDE TAIPOKSI KLUBI
Treener: Kajar Viitkin